Menu Zamknij

Rodzaje naszych usług w pigułce

Rodzaje naszych usług w pigułce

Decydując się na wybór naszej firmy przeprowadzkowej, uzyskasz dostęp do szerokiego zakresu oferowanych usług. Dowiedz się, w czym konkretnie możemy Ci pomóc i całkowicie zapomnij o stresie związanym ze zbliżającą się zmianą lokum.

Kompleksowe przeprowadzki – Warszawa

Podstawowa usługa, jaką oferujemy w ramach naszej działalności jest związana z przeprowadzką mieszkań oraz domów. Jeśli zależy Ci na efektywnej i sprawnej zmianie lokum, zadbamy o to, aby spełnić wszelkie Twoje oczekiwania. Uzyskasz dostęp do dobrania indywidualnego pakietu przeprowadzkowego w zależności od ilości dobytku do spakowania i przewiezienia. Pracujemy 24 h przez 7 dni w tygodniu, gwarantując pełną dyspozycyjność. W ramach usługi kompleksowej przeprowadzki zajmiemy się m.in. odpowiednim zabezpieczeniem mienia oraz rozpakowaniem dobytku na miejscu wraz z montażem mebli.

Przeprowadzka biura w Warszawie

Oprócz przeprowadzki lokum mieszkalnych, oferujemy również podobną usługę w przypadku biur i firm. Dlatego, jeśli myślisz o zmianie miejsca swojej działalności, zadbamy o to, aby cały proces przebiegł z powodzeniem. W przypadku przeprowadzki biura również zajmiemy się dokładnym przygotowaniem Twojego mienia do przewozu oraz rozstawieniem go na miejscu. Zapewniamy szybkie działanie, dzięki czemu z pewnością nie doświadczysz długotrwałych przerw w pracy opóźniających realizację podejmowanych projektów.

Usługi transportowe

Standardowe przeprowadzki mieszkań oraz biur to jednak nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. Gwarantujemy również dostęp to rozwiązań, takich jak usługi transportowe. W każdej chwili możesz wynająć naszą firmę w celu przewozu zakupionych mebli – nie tylko na terenie Warszawy! Zadbamy o to, aby Twoje wyposażenie dotarło bez szwanku oraz w ustalonym terminie. Wycena tej usługi odbywa się indywidualnie w zależności od rozmiaru produktu oraz odległości koniecznej do pokonania.

Sprzątanie i pakowanie

Kolejne z usług, jakie są dostępne w naszej ofercie dotyczą gruntownego sprzątania konkretnego lokum oraz pakowania mienia. Jeśli nie chcesz samodzielnie podejmować się zadania doprowadzenia byłego mieszkania bądź biura do czystości – zrobimy to za Ciebie! Zadbamy o pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadania, gwarantując dodatkową możliwość utylizacji zbędnych sprzętów, mebli bądź materiałów. W przypadku usługi związanej z pakowaniem mienia, sprawimy, że każdy z Twoich przedmiotów dotrze na miejsce bez jakiegokolwiek uszkodzenia.

Przeprowadzki międzynarodowe

W ramach naszej oferty uzyskasz także dostęp do przeprowadzek międzynarodowych! Dzięki temu nie musisz już dłużej przejmować się doborem odpowiedniej firmy, która zapewni profesjonalny transport Twojego mienia. W rezultacie ilość kilometrów do pokonania nie będzie stanowić już dłużej absolutnie żadnego ograniczenia. Ponadto, zapewniamy również przeprowadzki na terenie całego kraju, nie ograniczając się jedynie do stolicy.

Wraz z naszą pomocą już żadna przeprowadzka nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Postaw na pełen profesjonalizm świadczenia usług, aby móc w pełni cieszyć się nowym lokum i zmianą na lepsze.