Menu Zamknij

Szybka przeprowadzka, czy to możliwe?

Przeprowadzka nie musi być czasochłonna, nawet w przypadku kompleksowej zmiany miejsca zamieszkania lub lokalizacji firmy. Kluczem do jej szybkiej realizacji jest odpowiednia organizacja oraz wsparcie profesjonalistów, nie tylko na etapie samego transportu. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach mieszkań, domów, firm i biur, a także w przewozie towarów, mebli i sprzętów o większych gabarytach. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego gwarantujemy błyskawiczną realizację zlecenia – również w przypadku kompleksowej usługi.

Szybka przeprowadzka – jak ją przeprowadzić?

Odpowiednia organizacja przeprowadzki pozwala wykonać ją w przeciągu paru dni, nawet w przypadku konieczności przewiezienia nietypowych przedmiotów. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w przeprowadzkach nie tylko małych biur, ale i większych firm. Dzięki dokładnemu zaplanowaniu pracy specjaliści zadbają o jak najszybsze wykonania zlecenia. W praktyce można skorzystać z naszych usług bez konieczności wstrzymywania pracy w firmie, aby w preferowanym czasie kontynuować działalność pod nowym adresem. Jedną z naszych głównych zalet jest dyspozycyjność, dzięki której jesteśmy w stanie dopasować godziny pracy do aktualnych preferencji klienta. Aby ustalić niezbędne szczegóły, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. W razie potrzeby można zdecydować się na wsparcie dodatkowych pracowników, przyspieszając w ten sposób całą przeprowadzkę.

Dodatkowe usługi – czy wpływają na czas zrealizowania przeprowadzki?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama przeprowadzka rzadko kiedy sprowadza się wyłącznie do przewozu mebli pod wskazany adres. Z tego powodu udostępniamy naszym klientom szereg dodatkowych usług, dzięki którym mogą jeszcze szybciej wprowadzić się do nowego mieszkania lub kontynuować działalność w nowym biurze. Warto zdecydować się na przykład na opcję pakowania mienia, w ramach której nasza ekipa dzień przed planowaną przeprowadzką dokładnie spakuje i opisze wszystkie rzeczy, z wykorzystaniem specjalnych kartonów. Profesjonaliści zadbają o to, aby nawet tak delikatne przedmioty, jak porcelana i szkło, zostały przewiezione w idealnym stanie. Dodatkową usługą w ramach kompleksowej przeprowadzki może być także sprzątanie nieruchomości. Współpracujemy z doświadczoną ekipą sprzątającą, która w odpowiedni sposób przygotuje nowy dom do zamieszkania. W zakres usługi wchodzi między innymi mycie podłóg, mycie okien czy ścieranie kurzu. Niemałym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się także utylizacja zbędnych rzeczy, dzięki której można szybko pozbyć się po przeprowadzce niepotrzebnych sprzętów.

Szybka przeprowadzka to nasza specjalność! Zapewniamy kompleksowe usługi, w tym dodatkowe wsparcie w zakresie pakowania, zabezpieczenia mienia, sprzątania i utylizacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta i możemy dopasować godziny pracy do jego preferencji. Dzięki nam przeprowadzka biura, średniej firmy czy nieruchomości mieszkalnej nie będzie uciążliwa.