Menu Zamknij

Kompleksowe przeprowadzki – co to oznacza?

Firmy specjalizujące się w przeprowadzkach coraz częściej poszerzają swoją ofertę o możliwość kompleksowej realizacji danego zlecenia. Osoby zainteresowane nie tylko samym transportem, ale również dodatkowymi usługami (dotyczącymi na przykład montażu mebli oraz ich profesjonalnego zabezpieczenia) mogą skorzystać z naszej oferty. Warto zdecydować się na kompleksowe przeprowadzki – co to oznacza w praktyce?

Jakie usługi wchodzą w zakres kompleksowej przeprowadzki?

Oprócz samego transportu całościowa usługa może obejmować między innymi pakowanie i rozpakunek sprzętów, w tym delikatnych przedmiotów, takich jak:

  • lustra
  • obrazy
  • porcelana

Na życzenie klienta podejmujemy się montażu i demontażu mebli. Taka usługa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą jak najszybciej przeprowadzić się do nowego mieszkania. Warto także wspomnieć o gwarancji zabezpieczenia przewożonych sprzętów. Dysponujemy odpowiednimi materiałami ochronnymi, dzięki którym dowozimy meble w nienaruszonym stanie. W zależności od specyfiki transportowanych sprzętów możemy zastosować na przykład folię stretch oraz folię bąbelkową. Klientom zainteresowanym usługami naprawczymi proponujemy wykonanie drobnych napraw w nowym miejscu zamieszkania. Nasi specjaliści chętnie podejmą się usunięcia usterek – tak, aby dom był w pełni przystosowany do potrzeb domowników. Kompleksowa usługa obejmuje także dokładne sprzątanie nieruchomości po przeprowadzce. Nasi pracownicy szybko zadbają o estetyczny wygląd całego mieszkania.

Kompleksowe przeprowadzki Warszawa – czy takie usługi są kosztowne?

Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny, które dotyczą również całościowego zrealizowania przeprowadzki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę szczegółowy zakres usług dostosowany do nowego miejsca zamieszkania. Najważniejsze są dla nas potrzeby klientów, którzy mogą ustalić z nami warunki wykonania dodatkowych zleceń. Chętnie umówimy się w domu lub mieszkaniu, aby przedstawić wycenę w oparciu o indywidualne oczekiwania. Kompleksowe przeprowadzki mogą być realizowane przez jednego z naszych profesjonalnych kierowców oraz trzech pomocników, którzy będą odpowiadać za zabezpieczenie, rozładunek i montaż mebli.

Dlaczego warto zdecydować się na kompleksową przeprowadzkę?

Całościowa usługa przeprowadzki jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do nowego domu lub mieszkania. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas dla naszych klientów, dlatego zapewniamy pełne wsparcie od strony logistycznej. Nasza oferta usatysfakcjonuje także te osoby, które nie potrafią samodzielnie złożyć mebli. W ramach usługi można zamówić wykonanie drobnych napraw, dzięki czemu klient nie musi korzystać ze wsparcia fachowców. W efekcie kompleksowa przeprowadzka jest bardzo korzystnym rozwiązaniem pod względem finansowym. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów i w miarę możliwości chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, które wychodzą poza zakres samego transportu mebli. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!