Menu Zamknij

5 cech, które powinna mieć profesjonalna firma przeprowadzkowa

Po co się przemęczać?

Przeprowadzka… Samo to słowo działa na niektórych jak płachta na byka. Ciągłe pakowanie, bieganie, sprzątanie, zabezpieczanie… Obowiązków masa, czasu mało, a i chęci rzadko są. Kiedy nasz poziom desperacji sięga zenitu, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasza firma przeprowadzkowa gwarantuje nie tylko sprawny, ale przede wszystkim bezpieczny transport. Dlaczego akurat my? Na to pytanie odpowiedzi udzielimy w podpunktach i zapewniamy, że będą to bardzo konkretne treści.

1. Legalnie i uczciwie

Jesteśmy firmą działającą legalnie, a co za tym idzie? Płacimy podatki, nasi pracownicy dostają pensje na czas, a wszelkiego rodzaju sprzęt oraz pojazdy przechodzą regularnie przeglądy techniczne. Dodatkowo nasz zespół posiada potwierdzone kwalifikacje, które na bieżąco podnosi. Uczciwie podchodzimy do naszych pracowników, którzy stanowią o sile naszej marki, poszukujemy z nimi nowych rozwiązań, które nie tylko poprawią jakość oferowanych przez nas usług, ale również ułatwią pracę. Różnorodność sprzętu oraz floty jest tego doskonałym przykładem.

2. Bogate doświadczenie i kooperacja

Nie ma efektu bez wspólnego wysiłku. Doskonałe relacje między pracownikami oraz ciągłe wspieranie nowych pracowników stanowi o sile naszego zespołu. Wymiana doświadczeń oraz kooperacja sprawiają, że nasze usługi są naprawdę na wysokim poziomie. Choć zdarzają się nam zlecenia trudne i wymagające, to jednak wiemy, że wysyłając swoich ludzi „w teren”, przeprowadzka przeprowadzona zostanie na najwyższym poziomie. Tak duże zaufanie wobec własnych pracowników świadczy o wysokiej jakości wykonywanych przez nich usług.

3. Punktualnie i bezpiecznie

Punktualność i bezpieczeństwo są wpisane w DNA naszej firmy. Wiemy jak cenna jest każda sekunda, więc staramy się z całych sił, aby cały proces związany z przeprowadzką nie tylko rozpoczął się na czas, ale również zakończył się w odpowiedniej porze. Mając do dyspozycji szereg materiałów do pakowania oraz dobrze prosperującą flotę, działamy szybko i sprawnie. Gwarantujemy też, w miarę możliwości, wszelką dodatkową pomoc związaną z transportem przedmiotów gabarytowych oraz czasochłonnymi przeprowadzkami biurowymi.

4. Wszystko na papierze

Do swojej pracy podchodzimy poważnie, w związku z tym nie szczędzimy papieru. Wolimy mieć wszystko udokumentowane, aby każdy z klientów miał pełen wgląd w to, za co płaci. Oferujemy różnego umowy: zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe kontrakty w przypadku stałej chęci współpracy. Jesteśmy też elastyczni i potrafimy się dostosować do wymogów klienta, służymy też wszelką radą w przypadku negocjowania bardziej skomplikowanych przeprowadzek. Podsumowując: jesteśmy bardzo elastyczni.

5. Klient nasz pan

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. Jeśli klient życzy sobie tylko jeden pojazd na czas przeprowadzki, tak też czynimy. Gdy wymaga od nas floty składającej się z kilku aut, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przychylić się do jego prośby. W przypadku wszelkich pytań, a gwarantujemy, że niejeden klient zasypał już nas gradem pytajników, jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na każdą, nawet tę największą wątpliwość.