Menu Zamknij

6 korzyści z wyboru firmy przeprowadzkowej

Proces przeprowadzki

Zmiana miejsca zamieszkania a także wszelkie kwestie z nią związane, mogą wywołać niemały ból głowy. Bezsenne noce, przeliczenia, wyliczenia oraz stres nie wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Zbytnie zmęczenie w trakcie organizacji przeprowadzki prowadzi też do błędnej analizy, a to z kolei ostatnia rzecz, z jaką chcielibyśmy mieć do czynienia. Jak temu zaradzić? Co można zrobić, aby organizacja przeprowadzki nie było demotywującym przedsięwzięciem? Czy można liczyć na pomoc z zewnątrz?

Wybór naszych usług

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, dla której przeprowadzki to chleb powszedni. Nie boimy się wyzwań, a członkowie naszej załogi są zawsze pomocni i życzliwi. Dlaczego warto nam zaufać? Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi spośród wielu firm przeprowadzkowych? Oto 6 korzyści (z spośród wielu innych), które wynikają z wyboru naszych usług.

1. Oszczędność czasu

Czas nie zawsze jest sojusznikiem podczas ważnych wydarzeń i przeprowadzek. Czynności związane z przenoszeniem są nie tylko czasochłonne, ale przede wszystkim wyczerpujące. Wybierając naszą firmę, zagwarantujemy wam nie tylko szybkie zakończenie całego procesu. Dajemy również możliwość odpoczynku, który po żmudnym okresie przygotowawczym, na pewno zostanie przyjęty przez was z otwartymi rękoma.

2. Szybkie pakowanie

Nikt nie lubi się pakować. Spisywanie listy, szykowanie kartonów czy rwanie taśm i stretchów może wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej zrównoważonego tybetańskiego mnicha. Dokonując wyboru naszych usług, jesteśmy gotowi zająć się waszymi pakunkami. Mając w swoich zasobach szeroką gamę kartonów oraz taśm, odciążamy was z dodatkowych, i naszym zdaniem niepotrzebnych czynności.

3. Własna flota

Mając na wyposażeniu sprawną i zróżnicowaną flotę, jesteśmy w stanie odciążyć was z przewozu każdej, nawet najmniejszej rzeczy. Tej największej również. Fortepiany czy stare szafy nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dysponujemy kilkoma autami o różnej pojemności, także przygotowani jesteśmy zarówno na drobne, jak i te największe, biurowe przeprowadzki.

4. Doświadczona załoga

Ekipa od przeprowadzek do chluba naszej firmy. Ich umiejętności, zdolność rozwiązywania nawet tych najbardziej skomplikowanych zagadek logistycznych oraz nabyte doświadczenie stanowią o jej sile. Zawsze służą pomocą, a mile usposobienie sprawia, że cały proces przeprowadzki przebiega w miłej i nierzadko wesołej atmosferze. Nasi załoganci gwarantują również bezpieczne i profesjonalne pakowanie.

5. Demontaż i montaż

Wiele elementów biurowych, ale również tych stanowiących standardowe wyposażenie domu wymaga podczas przeprowadzki rozkładania i montażu. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę w tym zakresie. Zatem kolejny problem z głowy.

6. Zabezpieczenia sprzętu

W zakresie przeprowadzki stawiamy na bezpieczeństwa waszych dóbr materialnych. Dlatego też stosujemy najlepsze dostępne na rynku materiały do pakowania. W trakcie przeprowadzki dbamy też o poprawne przenoszenie sprzętu AGD. Korzystamy dodatkowo ze specjalnych narzędzi, takich jak pasy czy uprzęże, które gwarantują bezpieczeństwo podczas przenoszenie gabarytowych pakunków. Odpowiadamy też za zabezpieczanie sprzętu na czas podróży.