Menu Zamknij

Przeprowadzki specjalistyczne, co to takiego?

Z przeprowadzkami  jest jak z uczniami – wszystkie są inne i do każdej należy podejść indywidualnie. Zdarzają się sytuacje, gdy potrzeba dodatkowych środków, aby móc cokolwiek zdziałać, bowiem nie wszystko da się od razu załatwić „od ręki”. Z czego mogą wynikać  komplikacje? A choćby z barier architektonicznych, na które w życiu codziennym wcale nie zwracamy uwagi lub, co jest oczywiste samo w sobie, gabarytu przedmiotów. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że „nie ma rzeczy niemożliwych”, bowiem przy odpowiednim nakładzie środków i dobrej organizacji wszystko jest do zrobienia. A wracając do zadanego w tytule pytania, odpowiedź na nie najlepiej zobrazują poniższe przykłady.

Przeprowadzki specjalistyczne – przykłady z życia wzięte

Fortepian, stara szafa czy monstrualnej wielkości głośniki – to przedmioty nie tylko zajmujące dużo miejsca, ale przede wszystkim ważące więcej niż niejeden dorosły mężczyzna. W trakcie przeprowadzki z góry wiadomo, że przeniesienie/zniesienie ich nie będzie łatwym zadaniem. Takie sytuacje wymagają dodatkowych środków. W przypadku mebli o dużej objętości w trakcie przeprowadzek specjalistycznych stosuje się różnego rodzaju dźwigi, podnośniki. Wszystko zależne jest też od lokalizacji miejsca, z którego klient pragnie przenieść swój dorobek. W sytuacji, gdy mieszkanie znajduje się w kamienicy z małym podwórkiem logiczne jest, że w tym celu użyty zostanie mały dźwig mogący bez problemu poruszać się i manewrować na ograniczonej przestrzeni. A teraz inny przykład: klient pragnie przenieść fortepian z domku wolnostojącego do budynku znajdującego po przeciwległej stronie ulicy. W przybliżeniu odległość ta waha się między 150-200 metrów od siebie. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zastosowanie wózka widłowego. Jest to szybki, bezpieczny i niezawodny sposób, by przewieść jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Może ktoś zapyta: a jak wygląda kwestia transportu samochodu? Odpowiedź jest tylko jedna: laweta. Warto też zwrócić uwagę, że poza sprzętem niezbędnym do przeprowadzek, najważniejszą kwestią są kwalifikacje naszych pracowników. Nie sztuką jest wsiąść do dźwigu. Sztuką jest umiejętne nim operowanie, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór ludzi do zespołu.

Przeprowadzki specjalistyczne Warszawa

Jak zostało wspomniane wcześniej – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Biorąc pod uwagę wiele czynników: od tych architektonicznych po inne, bardziej szczegółowe jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość usług. Szeroki wybór sprzętu oraz kwalifikowani pracownicy to klucz do udanie przeprowadzonych akcji przeprowadzkowych. Wiemy czym jest wartość sentymentalna, wiemy jak wiele mogą znaczyć poszczególne sprzęty dla danego klienta, dlatego robimy wszystko, aby nasze usługi były przede wszystkim bezpieczne. Nabyte doświadczenie oraz możliwości techniczne pozwalają naszej firmie działać na różnych płaszczyznach. W przypadku chęci skorzystania z naszej oferty przeprowadzek specjalistycznych prosimy o kontakt telefoniczny. Przy tego typu akcjach obowiązuje inny, indywidualny cennik, który jest na tyle konkurencyjny, że będą Państwo niezmiernie zadowoleni.  Przeprowadzki specjalistyczne Warszawa – z nami wszystko się uda!