Menu Zamknij

Przeprowadzki Mokotów

Warszawski Mokotów to najgęściej zaludniona warszawska dzielnica. Na powierzchni przeszło 35 kilometrów kwadratowych żyje niemal 218 tys. osób. Dzielnica od północy graniczy z Ochotą, Śródmieściem i Pragą-Południe, od południa z Ursynowem i Wilanowem, od wschodu z Wawrem, a od zachodu z Włochami. Na terenie Mokotowa nie brakuje parków, skwerów i zieleni, która zbawiennie wpływa na samopoczucie i sprzyja wypoczynkowi oraz rekreacji. Zabudowa jest zróżnicowana – od starych, niemal stuletnich willi aż po nowoczesne budynki wielorodzinne. Na terenie mieszkalnej części Warszawy znajduje się część Pola Mokotowskiego. Bliskość malowniczej skarpy wiślanej stanowi dodatkowy atut Mokotowa.  

Przeprowadzka Mokotów

Stare wille, w których znajdują się siedziby ambasad, to nie jedyny rodzaj zabudowy, jaką możemy znaleźć na Mokotowie. Nie brakuje tutaj również bloków z wielkiej płyty oraz nowoczesnych domów jedno- i wielorodzinnych. Na terenie dzielnicy znajdują się oficjalnie 3 osiedla: Sadyba, Służewiec Południowy i Służewiec Fort. Mieszkańcy operują również innymi nazwami, takimi jak np.: Stary Mokotów, Ksawerów, Wierzbno, Wyględów, Królikarnia, Służew, Augustówka, Sadyba czy Stegny. Wierzbno to willowy fragment Mokotowa. Połączenie tej części z innymi fragmentami miasta jest dość dobre – znajduje się tutaj stacja metra, a także pętla tramwajowa. W ramach Wyględowa funkcjonują dwa nowe osiedla: Marina Mokotów i Ekopark. Na Służewcu znajduje się Galeria Mokotów. Mieszczą się tam również liczne budynki biurowe. Augustówka jest dość mocno zróżnicowanym osiedlem. Można znaleźć tam przedsiębiorstwa produkcyjne, magazyny, domy jednorodzinne, tereny rekreacyjne, takie jak np. ogródki działkowe czy tereny niewykorzystane, np. pozostałości po zlikwidowanej jednostce wojskowej. Przeprowadzki Mokotów to korzystne rozwiązanie dla osób ceniących sobie możliwość wypoczywania na łonie natury, które jednocześnie nie zamierzają rezygnować z komfortu towarzyszącego życiu w wielkim mieście.

Przeprowadzki Warszawa

Różnorodny Mokotów pozwala obserwować niezwykłe, a także całkiem zwyczajne oblicza dużego miasta, jakim niewątpliwie jest stolica Polski. Na terenie dzielnicy znajdują się siedziby wyższych uczelni, liczne obiekty sportowe i rekreacyjne, szpital, Teatr Nowy, siedziba Polskiego Radia i Telewizji Polskiej itd. Prężny rozwój tej części miasta to czynnik, który przyciąga inwestorów i sprzyja powstawaniu nowych budynków mieszkalnych. Jeśli uważają Państwo, że Mokotów to miejsce, w którym chcieliby Państwo żyć na co dzień, nasza firma pomoże w przeprowadzce. Działamy szybko, fachowo i kompleksowo. Pomagamy nie tylko w transporcie, ale również w pakowaniu i przenoszeniu rzeczy. Przed realizacją zlecenia przygotowujemy się pod względem logistycznym, praktycznym i sprzętowym. Satysfakcja naszych Klientów ma dla nas największe znaczenie. Oferujemy nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjne ceny. Staramy się sprawić, by przeprowadzka nie była dla naszych Klientów trudnym ani tym bardziej przykrym doświadczeniem.