Menu Zamknij

Przeprowadzki Targówek

Życie w Warszawie to szansa. Chęć zdobycia wykształcenia, relatywnie wysokie zarobki (w porównaniu z innymi częściami kraju), ciekawe perspektywy zawodowe, szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa – oto kilka spośród licznych powodów, ze względu na które każdego roku wiele osób decyduje się przybyć do stolicy. Specyfika życia w mieście jest zróżnicowana – w zależności od tego, w jakiej jego części chce się zamieszkać. Co można powiedzieć o Targówku? Prawobrzeżna dzielnica dzieli się na dwie części: przemysłową i mieszkaniową. 

Przeprowadzka Targówek

Przeprowadzki Targówek – gdzie warto zamieszkać w obrębie tej części stolicy? Osiedla, na których panują przyjazne warunki, to przede wszystkim: Bródno, Targówek Mieszkaniowy oraz Zacisze. Bródno w dużej części składa się z wysokich budynków mieszkalnych, które masowo powstawały w latach 70-tych minionego stulecia. Pasjonaci nieco starszej architektury mogą znaleźć tutaj również ciekawe „okazy” przedwojennej architektury. Czym charakteryzuje się Targówek Mieszkaniowy? Osiedle składa się z 6 mniejszych części. Budynki, które tam się znajdują, powstawały w drugiej połowie lat 70-tych. Na terenie Zacisza, a właściwie na jego obrzeżach, znajdują się niskie budynki mieszkalne, noszące malownicze nazwy, takie jak: Park Leśny, Samarytanka czy Augustówka. Osiedle stale się rozbudowuje. Inwestorzy decydują się tworzyć nowe kompleksy mieszkaniowe, które zwiększają atrakcyjność tej części miasta.

 Przeprowadzki Warszawa

30% Targówka stanowią tereny zielone, m.in. Park Bródnowski, Park Leśny Bródno czy Park Wiecha, dzięki czemu dzielnica prezentuje się korzystnie. Obecność parków i skwerów sprawia, że w tej części Warszawy można nie tylko mieszkać, pracować i wykonywać codzienne czynności, ale również wypoczywać, np. spacerując ze swoim czworonogiem. Wskutek modernizacji o charakterze infrastrukturalnej na terenie dzielnicy znajduje się rozbudowana sieć dróg. W związku z tym poruszanie się po jej terenie okazuje się być komfortowe i sprawne. Dzięki obecności nowych osiedli, które stale powstają, krajobraz Targówka wyraźnie się zmienia – dzielnica prezentuje swoje piękniejsze oblicze.

Pomagamy osobom, które decydują się migrować na terenie Warszawy. Jako firma transportowa dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka nie była dla Państwa wyczerpującym, a wręcz traumatycznym przeżyciem. Przejmujemy największe trudy, jakie zawsze towarzyszą zmianie miejsca zamieszkania. Posiadamy doświadczenie w organizacji tego rodzaju przedsięwzięć i służymy Państwu pomocą, wykorzystując naszą wiedzę i zasoby ludzkie oraz techniczne. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzane nam mienie bezpiecznie dotarło do miejsca przeznaczenia. Przed załadunkiem zabezpieczamy wszystkie rzeczy, upewniając się, że nie zostaną uszkodzone w trakcie przewozu. Pomagamy na każdym etapie przeprowadzki, do maksimum skracając czas, jaki nasi Klienci musza na nią poświęcać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.