Menu Zamknij

Przeprowadzki Praga

Praga to jedna z najbardziej charakterystycznych warszawskich dzielnic. Można doświadczyć tutaj niepowtarzalnej atmosfery miasta. Położona na prawym brzegu Wisły Praga zachowała swój charakterystyczny klimat, wyczuwalny od dziesięcioleci, ponieważ ocalała od zniszczeń wojennych. Rewitalizacja starych i zniszczonych budynków, w których otwierają się kina, galerie, kawiarnie – w dzielnicy zdecydowanie nie brakuje ciekawych inwestycji. Także szereg innych czynników decyduje o tym, że ta część Warszawy staje się coraz bardziej atrakcyjna – nie tylko dla inwestorów, ale również dla mieszkańców.

Przeprowadzka Praga

Przeprowadzki Praga – co sprawia, że wizja zamieszkania po prawej stronie Wisły wydaje się atrakcyjna? Pierwsza i najważniejsza kwestia to niepowtarzalna atmosfera. Nie trzeba szczególnie się trudzić, aby znaleźć miejsca, w których zachowała się dawna zabudowane, stare bruki, a nawet latarnie, które pamiętają zamierzchłe czasy. Poza tym, na terenie dzielnicy znajdują się liczne atrakcje i tereny rekreacyjne. Warto wspomnieć choćby o praskim ogrodzie zoologicznym, zajmującym północną część Parku Praskiego. Zoo zostało założone w 1928 roku. Można podziwiać w nim przeszło 500 gatunków zwierząt pochodzących z różnych części świata. Sam Park Praski również stanowi niemałą atrakcję. Poza terenem ogrodu zoologicznego, ale w obrębie parku, znajduje się wybieg dla niedźwiedzi. Słynne „miśki” możemy podziwiać nawet z ulicy.

Na terenie nadwiślańskiej Pragi znajduje się także plaża, a na niej infrastruktura stworzona dla osób preferujących aktywny wypoczynek, a także dla tych, które skłaniają się ku spędzaniu wolnego czasu na leżaku lub w cieniu rzucanym przez wiklinowe kosze. Ważną część dzielnicy stanowi także Stadion Narodowy, dawniej Stadion Dziesięciolecia – targowisko, na którym można było kupić absolutnie wszystko. Tak przynajmniej głosi legenda. Praga słynie również z obecności kapliczek maryjnych na podwórkach kamienic. Swoisty folklor tej dzielnicy zachwyca i intryguje.

Przeprowadzki Warszawa

Warszawska Praga to jednak nie tylko specyficzna atmosfera, a wręcz folklor. Niezależnie od występowania „starych” akcentów dzielnica prężnie się rozwija, a jej dawne oblicze zmienia się, staje się coraz piękniejsze. Stare budynki są gruntownie remontowane, otrzymując tym samym nowe życie. Ponowne wykorzystanie obiektów przemysłowych bynajmniej nie należy tutaj do rzadkości. Perspektywa zamieszkania na Pradze zdaje się być nęcąca – szczególnie dla osób, które preferują klimatyczne miejsca. Chętnie pomożemy w realizacji planów związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. Dysponujemy sprzętem, doświadczeniem i wiedzą, dzięki którym sprawnie i fachowo organizujemy nawet duże przeprowadzki. Dokładamy starań, aby powierzane nam mienie dotarło do miejsca przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Przed załadunkiem zabezpieczamy wszystkie sprzęty, upewniając się, że nic (np. nieprawidłowe ułożenie) im nie zagraża. Posiadamy doskonałą znajomość topografii miasta, dlatego jesteśmy w stanie wybrać optymalną trasę dojazdu.