Menu Zamknij

Przeprowadzki Bielany

Warszawskie Bielany to dzielnica usytuowana w lewobrzeżnej części stolicy. Tych, którzy pomimo życia w tętniącym życiem mieście chcieliby posiadać możliwość wypoczywania na łonie natury, z pewnością ucieszy obecność Lasu Bielańskiego. Dzielnica sąsiaduje z Bemowem, Żoliborzem i Kampinoskim Parkiem Narodowym. Osiedla, które znajdują się w jej granicach, to m.in.: Młociny, Wólka Węglowa, Huta, Wrzeciono, Placówka. Tę część miasta zamieszkują przeważnie ludzie młodzi – być może ten stan rzeczy utrzymuje się ze względu na obecność szkół i wyższych uczelni, takich jak Akademia Wychowania Fizycznego, Papieski Wydział Teologiczny czy Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.    

Przeprowadzka Bielany

Dlaczego przy planowaniu przeprowadzki Bielany mogą wydawać się atrakcyjne? Powodów jest wiele. Warto zacząć ich wyszczególnianie od obecności terenów sprzyjających rekreacji. Chodzi głównie o lasy – Bielański to tylko jeden spośród nich. Na terenie dzielnicy znajdują się również: Las Bemowo oraz Park i Las Młociński. Życie w przestrzeni, w której możemy obserwować wyłącznie beton oraz inne charakterystyczne elementy wielkomiejskiego krajobrazu, nie jest szczególnie przyjemnym doświadczeniem. Szczęśliwie, na Bielanach nie brakuje terenów rekreacyjnych. Dzielnica sąsiaduje z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Takie usytuowanie sprawia, że nawet jeśli jesteśmy zmuszeni pracować w ścisłym centrum i przebywać tam przez znaczną część dnia i tygodnia, po powrocie do domu możemy napawać się ciszą, niczym niezmąconym spokojem i bliskością natury – to niezwykle przyjemna i kojąca perspektywa.

Na Bielanach funkcjonuje także wiele ośrodków badawczo-naukowych. Znajdują się tutaj m.in.: Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Instytut Sportu oraz Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu.

Przeprowadzki – Warszawa

Na terenie Bielan znajdują się nie tylko lasy i parki. Jedną z lokalnych atrakcji sprzyjających rekreacji jest Skarpa Warszawska. Oprócz tego na uwagę zasługują: Las Lindego wraz z przecinającym go potokiem, Park Kępa Potocka, Park Stawy Kellera, a także Stawy Brustmana. Obecność dużych połaci terenów zielonych przyczynia się do tego, że na Bielanach chętnie zamieszkują rodziny z dziećmi. Także osoby pracujące w okolicach centrum mogą znaleźć tutaj swoje miejsce – ten fragment miasta jest dość dobrze skomunikowany z pozostałymi. Jeśli zdecydują się państwo zamieszkać w jednej z najspokojniejszych części Warszawy, polecamy swoje usługi. Pomagamy w organizacji, a także w realizowaniu przedsięwzięć tak nieprzyjemnych i skomplikowanych, jak przeprowadzka. Robimy wszystko, aby zmniejszyć poziom dyskomfortu, jaki się wówczas odczuwa. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, dlatego jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Państwu w przewiezieniu dobytku do nowego domu. Działamy sprawnie, ale zachowujemy przy tym ostrożność – rzeczy należące do Państwa, nawet te kruche i delikatne – są bezpieczne w naszych rękach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.