Menu Zamknij

Przeprowadzki Nowy Dwór Mazowiecki

W Nowym Dworze Mazowieckim kwitnie przemysł i usługi, co sprawia, że nietrudno znaleźć tam posadę. Nieznaczna odległość od Warszawy to dodatkowy atut – ewentualne codzienne dojazdy do pracy nie są przesadnie kłopotliwe. Co więcej, nieopodal miasta znajdują się ośrodki letniskowe, co pozwala wypoczywać bez konieczności odbywania dalekich podróży. Baza wypadowa na weekend, która znajduje się w nieznacznej odległości od domu, sprawia, że jesteśmy w stanie efektywnie wypocząć, nawet jeśli mamy do dyspozycji zaledwie dwa albo nawet jeden dzień. Istnieje jeszcze wiele innych zalet życia w Nowym Dworze Mazowieckim – o nich poniżej!

Przeprowadzka Nowy Dwór Mazowiecki

Przeprowadzki Nowy Dwór Mazowiecki – dlaczego warto zamieszkać w tym mieście? Leżący w odległości 34 kilometrów od centrum Warszawy Nowy Dwór Mazowiecki, choć zdecydowanie nie jest metropolią, może sporo zaoferować swoim mieszkańcom. Miejscowość leżąca na tarasie nadzalewowym pomiędzy Wisłą, Narwią i Wkrą posiada rozwinięty przemysł: lekki, chemiczny, elektromaszynowy, spożywczy i drzewny. Znajdują się tutaj liczne wytwórnie, hurtownie itp., co przekłada się na dużą dostępność miejsc pracy, a co za tym idzie – dość szerokie perspektywy zatrudnienia.

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe: Nowy Dwór Mazowiecki oraz Modlin. Nowy Dwór Mazowiecki należy do obszaru, w ramach którego funkcjonują Koleje Mazowieckie, dzięki czemu dostaniemy się do miejscowości takich jak: Płońsk, Tłuszcz, Ciechanów, Mława, Działdowo, Legionowo czy Radzymin. W północnej części miasta znajduje się port lotniczy Warszawa/Modlin, z którego można dostać się do: Gdańska, Wrocławia, Paryża, Barcelony, Liverpoolu, Mediolanu, Palmy, Rzymu, Londynu, Marsylii, Brukseli czy Budapesztu. W miejscowości funkcjonuje autobusowa komunikacja miejska oraz międzymiastowa. Na terenie Nowego Dworu znajduje się twierdza Modlin, która stanowiła przyczółek obrony w trakcie kampanii wrześniowej.

Przeprowadzki – okolice Warszawy

Nowy Dwór Mazowiecki to miejsce, w którym żyje się dobrze i z pewnością nie tak szybko, jak w samej stolicy. Znajduje się tam wszystko, co jest niezbędne do komfortowego funkcjonowania na co dzień. Względnie niewielka odległość od Warszawy to kolejny atut, który warto mieć na uwadze, wybierając miejsce do życia. Jeśli podjęli już Państwo decyzję o przeprowadzce do Nowego Dworu Mazowieckiego, oferujemy swoją pomoc. Specjalizujemy się w organizowaniu przeprowadzek – dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz rozbudowanym zapleczem technicznym, które umożliwia nam realizowanie zleceń (zarówno tych dużych, jak i małych) w krótkim czasie. Jesteśmy precyzyjni w swojej pracy i otwarci na oczekiwania Klientów. Oferujemy nie tylko wysoką jakość, ale również niskie ceny usług. Poprzez naszą działalność staramy się pokazać, że to, co dobre i wartościowe, nie musi być drogie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w zorganizowaniu przeprowadzki.